FEN 27: Najlepsza walka Rębeckiego? Mistrz wskazał pojedynek (WIDEO)

Sporty walki

Już w najbliższym weekend do klatki FEN powróci Mateusz Rębecki (9-1, 4 KO, 4 SUB). Dla popularnego "Chińczyka" starcie z Magomedem Magomedovem (12-2, 1 KO, 7 SUB) będzie trzecią obroną tytułu mistrzowskiego w kategorii lekkiej i już siódmą walką w organizacji. Zawodnik ze Szczecina wskazał pojedynek, który sprawił mu najwięcej radości z dotychczasowych występów w FEN.

Rębecki będzie bohaterem walki wieczoru gali FEN 27 w Szczecinie. Niepokonany od ponad czterech lat zawodnik Berserkers Team Szczecin po raz siódmy wystąpi pod szyldem FEN. Pojedynek na swojej ziemi będzie również dla „Chińczyka” trzecią obroną pasa mistrzowskiego w kategorii lekkiej. W przeciwnym narożniku stanie utytułowany rosyjski zapaśnik Magomed Magomedov.

 

Szcecinianin w dotychczasowych startach dla organizacji Fight Exclusive Night zapisał na swoim koncie same zwycięstwa. Wygrywał pojedynki we wszelaki sposób - przez nokauty, poddania czy decyzję. W jego opinii to jednak walka z Łukaszem Koperą z gali FEN 22 była tym starciem, w którym mógł zaprezentować wszechstronność umiejętności.

 

- Moim zdaniem najlepszą walką w FEN było starcie z Łukaszem Koperą. W tej walce było wszystko. Były zapasy, był parter i moim zdaniem także dominacja w stójce. Ten pojedynek sprawił mi wiele radości - powiedział "Chińczyk" w oficjalnej zapowiedzi.

 

Pojedynek z października 2018 roku zakończył się zwycięstwem Rębeckiego w trzeciej rundzie bardzo widowiskowej walki. Dla reprezentanta klubu Berserkers Team była to pierwsza obrona mistrzowska pasa zdobytego siedem miesięcy wcześniej w konfrontacji z Marianem Ziółkowskim na FEN 20.

 

W załączonym materiale wideo skrót wspomnianej walki Mateusz Rębecki - Łukasz Kopera z gali FEN 22!

 

Transmisja gali FEN 27 w najbliższą sobotę na sportowych antenach Polsatu.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze