McGregor: Mayweather nie dotrzymał słowa. Mieliśmy walczyć w MMA

Sporty walki
McGregor: Mayweather nie dotrzymał słowa. Mieliśmy walczyć w MMA
fot. PAP

W sierpniu 2017 doszło do starcia Conora McGregora z Floydem Mayweatherem w ringu bokserskim. Niespodzianki nie było, lepszy okazał się Amerykanin. Jak przyznał McGregor, obaj mieli spotkać się w rewanżu na zasadach MMA.

Mieli, bo do tej pory nie słychać, by taki temat był aktualny. Choć Mayweather wielokrotnie wspominał o przenosinach do MMA - raz bardziej poważnie, raz mniej - ale ostatecznie nie zdecydował się na wykonanie takiego kroku. A McGregor ma mu to za złe.

 

- Ja miałem boksować, a później mieliśmy zrobić walkę w MMA. To właśnie powiedział, to wyszło z jego ust. Nie zostało to spisane, było to porozumienie słowne. Oczywiście to się nie wydarzy, a ja nie zamierzam na niego naciskać - powiedział Irlandczyk w rozmowie z ESPN.

 

Dodał też, że chce wrócić do ringu bokserskiego.

 

- Byliśmy blisko zakontraktowania walki z Mannym Pacquiao. Z przyjemnością zmierzyłbym się też z Paulie Malignaggim. Zdecydowanie chcę boksować. Zdobędę tytuł mistrza świata. Kocham boks - stwierdził.

McGregor już w nocy z soboty na niedzielę stoczy kolejny pojedynek. Na gali UFC 246 jego rywalem będzie Donald Cerrone. Transmisja od 4.00 w Polsacie Sport!

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie