Puchar Włoch: Piątek skomentował mecz ze SPAL

Środowy mecz 1/8 finału Pucharu Włoch, w którym AC Milan pokonał SPAL (3:0), był wyjątkowy dla Krzysztofa Piątka. Polski napastnik walnie przyczynił się do awansu swojego zespołu do ćwierćfinału, w którym przyjdzie mu się mierzyć z Torino. 24-latek strzelił gola oraz zanotował asystę. Po zakończeniu spotkania 10-krotny reprezentant Polski skomentował w sieci swój wyczyn.

Piątek strzelił gola w 20. minucie, wykorzystując sytuację sam na sam z albańskim bramkarzem Etritem Berishą. Z kolei asystę zaliczył tuż przed przerwą przy trafieniu Hiszpana Samu Castillejo. Wynik w 66. minucie ustalił Francuz Theo Hernandez, który podobnie, jak nasz rodak ma pięć trafień na koncie i wspólnie są najlepszymi strzelcami ekipy ze stolicy Lombardii.

Po meczu reprezentant Polski za pomocą Instagrama skomentował swój udany występ przeciwko ekipie z Ferrary. - Właśnie dla tego żyjemy. Najlepsze uczucie dla napastnika - napisał wyraźnie zadowolony "Il Pistolero".