FEN 27: Kontuzja Sianosa. Nowe nazwisko w karcie walk

Sporty walki
FEN 27: Kontuzja Sianosa. Nowe nazwisko w karcie walk
fot. FEN

Marcin Sianos (4-4, 4 KO) nie wystąpi na gali FEN 27. Polski ciężki tuż przed galą nabawił się kontuzji kostki i nie będzie mógł zawalczyć w Szczecinie. Zastąpi go Seweryn Kirschiebel (2-2, 1 KO, 1 SUB), który zmierzy się z Kirillem Kornilovem (1-0, 1 KO).

Sianos miał wrócić do klatki po porażce z Szymonem Bajorem. Na ostatniej prostej skręcił jednak kostkę na jednym ze sparingów i niestety w Szczecinie go nie zobaczymy.

 

Kołobrzeżanin miał się początkowo zmierzyć z Alekseyem Kiserem, ale ten również wypadł. Jego miejsce zajął Kornilov, który dotychczas stoczył na zawodowstwie jeden pojedynek. Wygrał w pierwszej rundzie z byłym mistrzem kategorii ciężkiej organizacji KSW, Fernando Rodriguesem Jr. Wcześniej Rosjanin startował w kick-boxingu m.in. w prestiżowej federacji GLORY.

 

Sianosa zastąpi Kirscheibel. Bydgoszczanin wygrał dwa pojedynki w zawodowej karierze i oba przed czasem. Patryka Kanię pokonał przez techniczny nokaut już w 1. rundzie. Michał Wojdat skapitulował natomiast w 2. odsłonie, gdy został poddany balachą. Dla Kirschhiebela będzie to debiut pod szyldem FEN.

 

Transmisja gali FEN 27 w sobotę od godziny 18.40 w Polsacie Sport Fight oraz od 20.00 w Polsacie Sport Extra.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie