Firmino przyjął chrzest we własnym basenie. Pomógł mu klubowy kolega

Piłka nożna
Firmino przyjął chrzest we własnym basenie. Pomógł mu klubowy kolega
fot. Instagram

Roberto Firmino wykorzystał własny basen, by przyjąć sakrament chrztu. Gwiazdor Liverpoolu urządził ceremonię we własnym domu, w której towarzyszyli mu najbliżsi, w tym Alisson Becker. Bramkarz "The Reds" pomógł w chrzcie kolegi.

W środę Brazylijczyk zorganizował w swojej willi ceremonię własnego chrztu. Wśród zaproszonych była jego żona Larissa oraz Alisson, którzy wspólnie pomagali Firmino przejść przez ten sakrament. Większość zgromadzonych miała na sobie koszulki z symbolem krzyża oraz serca, powiązane z kościołem Hillsong.

Piłkarz wstawił na swoje konto Instagram wideo z ceremonii. Po krótkim wstępie zawodnik został zanurzony w swoim basenie. Wszyscy zgromadzeni byli bardzo wzruszeni, a najbardziej Alisson, który uronił łzy, ciesząc się z decyzji kolegi.


To nie pierwsze chrzciny znanego piłkarza, które ujrzały światło dzienne. Wcześniej dołączeniem do rodziny chrześcijan pochwalił się Willian, który przyjął sakrament w rzece Jordan. Z kolei Philippe Coutinho w październiku 2019 roku opublikował zdjęcie chrztu we własnej wannie.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze