Lewandowski wypuścił na rynek własną kawę. Kosztuje tylko 13 złotych

Piłka nożna
Lewandowski wypuścił na rynek własną kawę. Kosztuje tylko 13 złotych
fot. PAP

Robert Lewandowski poszedł w ślady takich gwiazd, jak Cristiano Ronaldo czy Michael Jordan i zdecydował się promować swoje nazwisko poprzez sygnowanie nim ściśle określonych produktów. Wybór kapitana reprezentacji Polski tym razem padł na kawę, którą można kupić w niemieckiej sieci supermarketów.

"Takiej kawy jak w Polszcze nie ma w żadnym kraju" - można było przeczytać w "Panu Tadeuszu" Adama Mickiewicza... Wygląda na to, że Lewandowski wziął sobie te słowa do serca, ponieważ na sklepowych półkach pojawiła się właśnie kawa sygnowana jego nazwiskiem.

 

Na przełomie 2019 i 2020 roku "RL9" trafiła na niemiecki rynek, a obecnie można ją już znaleźć w naszym kraju, w jednej z sieci supermarketów. Za paczkę o wadze 250 gramów trzeba zapłacić jedynie 12,99 zł. Kawa jest dostępna w wersjach crème, espresso i gold, a coś dla siebie znajdą miłośnicy kawy mielonej, ziarnistej a nawet rozpuszczalnej. Opakowania są w czarnej i białej kolorystyce ze złotymi motywami, spośród których najbardziej wybija się logo "RL9".

 

fot. Materiały prasowe

 

Do tej pory kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski reklamował już między innymi napoje izotoniczne, telefony komórkowe, szampon przeciwłupieżowy czy maszynkę do golenia, jednak kawa jest pierwszym produktem sygnowanym jego inicjałami. W październiku 2020 roku na warszawskiej Woli zostanie zaś otwarta jego własna restauracja. 

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze