SuperLega: Calzedonia Werona - Sir Safety Conad Perugia. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
SuperLega: Calzedonia Werona - Sir Safety Conad Perugia. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Siatkarze Sir Safety Conad Perugii po raz pierwszy wybiegną na parkiet w 2020 roku. W Weronie zmierzą się z Calzedonią. Czy podopieczni Vitala Heynena rozpoczną nowy rok od zwycięstwa? Transmisja meczu Calzedonia Werona - Sir Safety Conad Perugia w Polsacie Sport.

Koniec roku 2019 był dla ekipy z Perugii bardzo udany. Zanotowali serię ośmiu zwycięstw z rzędu w lidze włoskiej i trzech w Lidze Mistrzów. Na początku stycznia podopieczni trenera Heynena zmierzyli się także towarzysko z PGE Skrą Bełchatów wygrywając 3:1, a w drugim starciu remisując 2:2.

 

W ekipie gospodarzy nie brakuje polskiego akcentu. Atakującym zespołu jest Bartłomiej Kluth, lecz prawdopodobieństwo, że zobaczymy go na parkiecie jest niewielkie. Trener Radostin Stojczew stawia bowiem na innych zawodników.

 

Ozdobą spotkania w Weronie może być pojedynek Wilfredo Leona ze Stephenem Boyerem. Obaj zawodnicy plasują się w ścisłej czołówce najskuteczniejszych graczy tego sezonu. Który z nich będzie górą?

 

W pierwszej rundzie ze starcia tych ekip zwycięsko wyszła Perugia, która pewnie wygrała 3:0. Czy tym razem będzie podobnie?

 

Transmisja meczu Calzedonia Werona - Sir Safety Conad Perugia od godziny 20:30 w Polsacie Sport.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie