Lubońska przed FEN 27: Rywalka jest wszechstronna. Sama jestem ciekawa jak to rozegra

Sporty walki

Katarzyna Lubońska (7-2, 2 SUB) w sobotę podczas gali FEN 27 stoczy drugi pojedynek dla organizacji. Rywalką polskiej zawodniczki będzie Eva Dourthe (4-2, 1 SUB). - To rywalka kompletna. Ciężko wyłonić jej styl bazowy. Sama jestem ciekawa, jaką strategię przygotowała na naszą walkę - powiedziała Lubońska przed sobotnią walką.

Zawodniczka z Piły z uśmiechem na twarzy pojawiła się na piątkowej ceremonii ważenia. Reprezentantka klubu Czerwony Smok Poznań nie ukrywała, że w ostatnich dniach miała trochę pracy ze zbijaniem wagi. Miała jednak wszystko pod kontrolą i proces nie sprawił jej żadnego kłopotu.

 

- Zawsze trochę do zrzucenia kilogramów mi zostaje. Tym razem na ostatnią chwilę zostawiłam około dwa kilogramy, ale nie było większego problemu i nie jestem zmęczona. Teraz trzeba odpocząć i się zrelaksować. Wyjdę parę razy ze swoim pieskiem na dwór. Żadnych specjalnych rozrywek, aktywności nie przewiduję - opowiedziała.

 

Na ceremonii ważenia Lubońska miała okazję spojrzeć głęboko w oczy swojej przeciwniczce. Czy coś udało się dostrzec?

 

- Podczas face to face nie było zbyt wielu emocji. Jestem w tym przypadku bardzo spokojną zawodniczką - skomentowała krótko.

 

Rywalką Lubońskiej w drugiej walce dla organizacji FEN będzie Eva Dourthe. Francuzka zawodowo startuje w MMA od marca 2017 roku. Czego Polska spodziewa się po reprezentancje Trójkolorowych?

 

- To kompletna rywalka. O jakiej płaszczyźnie nie pomyślę, to daje sobie radę. Ciężko wyłonić jej styl bazowy. Sama jestem ciekawa, jaką strategię przygotowała na naszą walkę - powiedziała Lubońska.

 

Transmisja gali FEN 27 w sobotę od godziny 18.40 w Polsacie Sport Fight oraz od 20.00 w Polsacie Sport Extra.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie