Siatkarki bliskie bójki podczas przerwy na żądanie! Rozdzielił je trener (WIDEO)

Kilkukrotnie oglądaliśmy spory siatkarzy czy siatkarek pod siatką, jednak bójka koleżanek z jednego zespołu nie zdarza się zbyt często. Do takiej sytuacji mogło dojść podczas hitowego spotkania ligi brazylijskiej między Itambe Minas Tenis Clube i Dentil Praia Clube.

Spotkanie drugiej z trzecią ekipą brazylijskiej Superligi było z gatunku tych o podwyższonym ryzyku. Nerwy w tie-breaku sięgały zenitu, a puściły one zawodniczkom przyjezdnych, które ostatecznie poległy w hicie 2:3.

Przy stanie 10:4 dla Praia Clube, trener gości z Belo Horizonte poprosił o czas. Nicola Negro chciał za wszelką cenę powalczyć o impuls dla swojego zespołu, jednak jego zawodniczki skoczyły sobie do gardeł. Caroline Gattaz i Kasiely Clemente miały sobie coś do wyjaśnienia, a sztab szkoleniowy zespołu musiał je rozdzielać, zasłaniając usta by nie padło kilka słów za dużo.

- Odbiło ci?! - miała krzyczeć Gattaz.

Gorący temperament nie przyniósł ze sobą żadnych korzyści, bowiem siatkarki Minas przegrały piątego seta 9:15.