Dwa miesiące po fatalnej kontuzji i... powrót do pierwszych treningów. Everton przekazał dobrą wiadomość

Piłka nożna
Dwa miesiące po fatalnej kontuzji i... powrót do pierwszych treningów. Everton przekazał dobrą wiadomość
fo

Kontuzja Andre Gomesa w meczu Everton - Tottenham wstrząsnęła fanami piłki nożnej na całym świecie. Jak się okazuje proces rehabilitacji przebiega znakomicie. Portugalczyk pojawił się już na pierwszych indywidualnych zajęciach.

Na początku listopada Gomes przeżył traumatyczną chwilę. Po wejściu Heung-min Sona jego noga wygięła się o 90 stopni, a Portugalczyk na noszach musiał opuścić boisko.

 

- Andre przeszedł operację prawej kostki i przebiegła ona pomyślnie. Reprezentant Portugalii będzie wracał do pełni zdrowia w szpitalu. Wkrótce powróci do klubu, gdzie zacznie się jego rehabilitacja pod okiem sztabu medycznego. Może za kilka miesięcy wrócić do pełni sprawności - napisał Everton w oficjalnym oświadczeniu.

 

Mamy za sobą połowę stycznia, a Gomes pojawił się już na pierwszej indywidualnej sesji. Na wielu zdjęciach widać, jak wiele to dla niego znaczy. Fani zwrócili też uwagę, że Portugalczyk jest już w stanie wykonywać wysokie podskoki. To dopiero początek, ale wszystko idzie w dobrym kierunku.

 

- Mam nadzieję, że wróci jak najszybciej. To świetny zawodnik - powiedział trener Evertonu Carlo Ancelotti.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie