Wisła Warszawa wydała oświadczenie ws. bankructwa klubu

Siatkówka
Wisła Warszawa wydała oświadczenie ws. bankructwa klubu
fot. PAP

Po czwartkowych informacjach na temat bardzo złej sytuacji finansowej beniaminka Ligi Siatkówki Kobiet, a więc Wisły Warszawa, sprawa wydawała się jednoznaczna. Klub jednak zaprzeczył takim informacjom, wydając oświadczenie na temat swoich finansów.

Zespół, który wciąż nie zdobył kompletu punktów i na zwycięstwo czeka już 12 kolejek wydawał się mieć ogromne problemy finansowe. Klub niedawno opuściło kilka zawodniczek, a miał to być dopiero początek problemów, a groziło mu nawet rozwiązanie. Spotkanie w sprawie sytuacji Wisły zapowiedział prezes PLS, Paweł Zagumny.

 

W piątek Wisła rozwiała jednak wszelkie wątpliwości, dementując wszelkie informacje na temat złej sytuacji finansowej.

 

OŚWIADCZENIE KLUBU

 

Ze zdziwieniem przeczytaliśmy czwartkowy (16 stycznia 2020 roku) artykuł sport.pl: „Warszawski klub na skraju upadku. Brakuje pieniędzy na grę, może nie dokończyć sezonu”

 

Chcemy oświadczyć, że informacje zawarte w artykule są nieprawdziwe. Wisła Warszawa S.A. ma problemy z płynnością finansową, ale zapewniamy, że nie ma zagrożenia bankructwem klubu z tego powodu. Ewentualne zamknięcie naszego klubu nie ma związku z brakiem pieniędzy.

 

Wisła ma takie same problemy jak inne kluby, ani mniejsze ani większe.

 

Ze sportowym pozdrowieniem,
Wisła Warszawa S.A.

 

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie