FEN 27: Transmisja w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport Fight

Sporty walki
FEN 27: Transmisja w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport Fight
fot. Polsat Sport

Przed sympatykami MMA kolejny wyjątkowy wieczór. W Szczecinie odbędzie się gala organizacji Fight Exclusive Night. Głównym aktem imprezy FEN 27 będzie niewątpliwie starcie mistrzowskie pomiędzy Mateuszem Rębeckim (9-1, 4 KO, 4 SUB) a Magomedem Magomedovem (12-2, 1 KO, 7 SUB). Transmisja gali FEN 27 w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport Fight.

W sobotni wieczór oczy fanów MMA będą skierowane na szczecińską Netto Arenę. To w niej dojdzie do dziesięciu pojedynków, z których główną atrakcją będzie starcie Rębeckiego z Magomedovem. Dla niepokonanego od ponad czterech lat zawodnika Berserkers Team będzie to siódma walka pod szyldem FEN. Jeśli po raz trzeci obroni tytuł w kategorii lekkiej, jego marzenia o potencjalnych przenosinach do UFC staną się realne.


- Mogę dużo wygrać i dużo stracić. Jestem na takim etapie kariery, że od tej walki dużo będzie zależeć. Dodatkowo będzie dopingować mnie kilka tysięcy osób i nie chcę ich rozczarować - przyznał.


Na gali w Szczecinie zobaczymy również Wojciecha Janusza, który ma za sobą cztery zwycięstwa z rzędu. Jego rywalem w eliminatorze do pasa mistrzowskiego w kategorii półciężkiej będzie Adam Kowalski.


W imprezie FEN 27 wystąpią również panie. Katarzyna Lubońska w swoim drugim starciu w organizacji skrzyżuje pięści z Francuzką Evą Dourthe. Ten pojedynek wyłoni najlepszą kobietę w kategorii muszej.


Kilka dni przed galą niepokojące wieści dotarły z obozu Marcina Sianosa. Kołobrzeżanin skręcił kostkę podczas sparingu i musiał zrezygnować z walki z Kirillem Kornilovem. Zastąpi go Seweryn Kirschiebel.

 

Karta walk FEN 27:

 

Mateusz Rębecki (70,3 kg) VS Magomed Magomedov (70,3)
Wojciech Janusz (93,3) VS Adam Kowalski (93,4)
Marcin Parcheta (70,5) VS Gor Harutjunjan (70,0)
Katarzyna Lubońska (57,2) VS Eva Dourthe (57,1)
Sebastian Romanowski (61,5) VS Lima Dias (61,6)
Kamil Gniadek (77,6) VS Michał Balcerczak (77,4)

Michał Gutowski (93,1) VS Łukasz Sudolski (93,4)
Jacek Jędraszczyk (77,6) VS Samuel Vogt (78,6)
Seweryn Kirschhiebel VS Kirill Kornilov (114,8)
Mariusz Joniak (61,7) VS Oleksii Polischuk (61,7)

 

Transmisja gali FEN 27 w sobotę od godziny 18.40 w Polsacie Sport Fight oraz od 20.00 w Polsacie Sport Extra.

PN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze