PlusLiga: MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Relacja i wynik na żywo

W Kędzierzynie-Koźlu ekipa z Będzina nie zdołała wygrać nawet jednej partii, chociaż trzecia odsłona pojedynku zakończyła się grą na przewagi. Zwycięsko wyszli jednak z tej próby mistrzowie Polski. W Będzinie miejscowy MKS i jego kibice liczą na sprawienie niespodzianki i wykradnięcie potentatowi seta, a może i punktu. Relacja na żywo z meczu MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle na Polsatsport.pl.

Mistrzowie Polski mają bardzo napięty grafik na początku roku. W ubiegły weekend pokonali BKS Visłę Bydgoszcz w zaległym meczu ligowym, a w środę awansowali do finałowego turnieju Pucharu Polski, wygrywając w ćwierćfinale z BBTS-em Bielsko Biała. W obu tych potyczkach ZAKSA nie straciła seta i z pewnością taki sam plan spróbuje zrealizować w starciu w Będzinie.

Z 13 rozegranych spotkań liderzy rozgrywek PlusLigi wygrali aż dwanaście. Jedyną ekipą, która ich pokonała jest zajmująca drugie miejsce VERVA Warszawa ORLEN Paliwa. Sobotni rywal ZAKSY ma na koncie zaledwie trzy zwycięstwa i aż dziesięć porażek. MKS jest tuż przed zamykającą tabelę Visłą, która także ma siedem punktów.

Przed sezonem oczekiwania będzinian były z pewnością dużo większe. W rundzie rewanżowej podopieczni trenera Jakuba Bednaruka z pewnością zrobią wszytko, by poprawić tę sytuację. Trudno się jednak spodziewać, by przełamanie złej passy przyszło w meczu z ZAKSĄ, która prezentuje niezwykle wysoką formę.

Relacja na żywo z meczu MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 17:30.