Dwie żółte kartki dla bramkarza przy jednym rzucie karnym! Strzał wyłapał obrońca (WIDEO)

Piłka nożna
Dwie żółte kartki dla bramkarza przy jednym rzucie karnym! Strzał wyłapał obrońca (WIDEO)
fot. Twitter

Do niepowtarzalnej sytuacji doszło na trzecim poziomie rozgrywkowym w Turcji. W ostatnich sekundach meczu Utas Usakspor - Ergene Velimese sędzia wyrzucił z boiska bramkarza gospodarzy, który obronił rzut karny oraz chwilę później - jego powtórkę! Za każdym razem golkiper przekraczał linię bramkową...

Ersin Aydin może mówić o wyjątkowym pechu oraz braku koncentracji. Przy stanie 2:0 w doliczonym czasie gry obronił rzut karny, jednak sędzia dopatrzył się w tej sytuacji przewinienia i przekroczenia linii końcowej, z którą powinna się stykać noga golkipera.

 

Jedenastka została powtórzona, jednak golkiper raz jeszcze popełnił ten sam błąd! Arbiter był bezlitosny i usunął go z boiska za drugą żółtą kartkę, mimo protestów kolegów z zespołu oraz ławki rezerwowych.

 

Gospodarze nie dysponowali już zmianami, więc między słupkami na trzecią już powtórkę stałego fragmentu gry stanął obrońca. Do trzech razy sztuka! Strzał piłkarza gości raz jeszcze został obroniony, a spotkanie zakoczyło się triumfem gospodarzy 2:0.

 

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie