KSW 53: Dojdzie do rewanżu za pojedynek sprzed sześciu lat

Sporty walki
KSW 53: Dojdzie do rewanżu za pojedynek sprzed sześciu lat
fot. Materiały prasowe

Bartłomiej Kopera (9-5, 7 SUB) po raz kolejny wystąpi przed własną publicznością. Zawodnik z Łodzi zmierzy się 21 marca na KSW 53 w Atlas Arenie z Gracjanem Szadzińskim (8-3, 6 KO). Pojedynek odbędzie się w kategorii lekkiej i będzie to rewanżowe starcie tej dwójki. W marcu 2014 roku panowie spotkali się po raz pierwszy i wtedy górą był Kopera.

Kopera toczył do tej pory dwukrotnie pojedynki na galach KSW w Łodzi. Na KSW 47 w Łodzi "Małpa" spotkał się z Maciejem Kazieczką i po trzech rundach ciekawego pojedynku sędziowie większościowo zdecydowali o wygranej zawodnika z Poznania. Wcześniej, na KSW 42, łodzianin zmierzył się z Filipem Wolańskim i również o wygranej przyjezdnego zawodnika zadecydowali sędziowie. Przed tym pojedynkiem łodzianin wygrał siedem z ośmiu starć, pięć z nich kończył przez poddanie.

 

Szadziński będzie chciał zrewanżować się Koperze za porażkę sprzed sześciu lat. "Czołg ze Stargardu" już po raz piąty wejdzie do okrągłej klatki KSW. 30-latek ma na koncie dwa spektakularne zwycięstwa przez brutalne nokauty z Maciejem Kazieczką oraz Paulem Redmondem. W marcu piekielnie mocno bijący zawodnik ze Stargardu wróci po porażce, której doznał z rąk Mariana Ziółkowskiego na gali KSW 48 w Lublinie.

 

Karta główna | Main card

120,2 kg/265 lb: Mariusz Pudzianowski (13-7, 8 KO) vs TBA

 

Walka o pas kategorii półśredniej | KSW Welterweigt Championship Bout

77,1 kg/170 lb: Roberto Soldić (17-3, 14 KO, 1 SUB) vs TBA

 

120,2 kg/265 lb: Karol Bedorf (15-5, 5 KO, 4 SUB) vs TBA

70,3 kg/155 lb: Gracjan Szadziński (8-3, 6 KO) vs Bartłomiej Kopera (9-5, 7 SUB)

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie