UFC: Khabib chce dziewięciocyfrowej kwoty za rewanż z McGregorem!

Sporty walki

Nie milkną echa efektownego nokautu Conora McGregora (22-4, 19 KO, 1 SUB) na Donaldzie Cerrone (36-14-1NC, 10 KO, 17 SUB) podczas gali UFC 246 w Las Vegas. Naturalnym tematem po zaledwie 40 sekundach spędzonych w oktagonie jest możliwość rewanżu Irlandczyka na Khabibie Nurmagomedovie (28-0, 8 KO, 10 SUB). Ojciec Dagestańczyka podał nawet kwotę, której oczekuje syn za zestawienie takiej walki!

Nie da się ukryć, że to właśnie dwoje wielkich wrogów to najlepiej opłacane postaci w UFC. Na konferencji prasowej po walce McGregora kilka słów na temat zarobków powiedział nawet Dana White.

 

- - Wszyscy mówią tylko o pieniądzach Conora. Khabib też zarabia ogromne sumy! Jest przez nas wynagradzany tak samo, to ten typ zawodnika. Kiedy zapytacie mnie o dokładną sumę, mam na myśli 50 milionów dolarów - zakończył sternik organizacji.

 

White zdaje sobie sprawę, że po udanym powrocie "Notoriousa", rewanż z Khabibem jest walką, która musi zostać zorganizowana. Sam Khabib skupia się teraz jednak na przygotowaniach do starcia z Tonym Fergusonem na UFC 249 w Barclays Center 18 kwietnia.

 

Do gry wkroczył jednak ojciec Dagestańczyka, który podał "cenę" za możliwość zorganizowania walki Khabib - McGregor II.

 

- Możemy dać rewanż McGregorowi, ale dajcie nam 100 milionów dolarów. Po starciu z Fergusonem chcemy zobaczyć taką kwotę i wówczas zestawienie będzie możliwe. Zobaczymy. Może Dana White będzie chciał zorganizować rewanż za takie pieniądze, to on go potrzebuje - powiedział Abdulmanap Nurmagomedov, cytowany przez RIA Novosti.

 

Stawką kwietniowego starcia Khabiba na Brooklynie będzie pas mistrzowski wagi lekkiej UFC.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze