Puchar Włoch: Cucine Lube Civitanova - Vero Volley Monza. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W środę drużyna Mateusza Bieńka podejmie w ćwierćfinale Pucharu Włoch ekipę Bartosza Kurka. Który z reprezentantów Polski zejdzie z parkietu w lepszym humorze? Relacja na żywo z meczu Cucine Lube Civitanova - Vero Volley Monza na Polsatsport.pl.

Faworytem spotkania będzie rzecz jasna zespół, w którym na co dzień występuje Bieniek. Ekipa Cucine Lube Civitanova pełni funkcję lidera najwyższej włoskiej klasy rozgrywkowej i w obecnym sezonie poniosła zaledwie jedną porażkę. Niespełna tydzień temu siatkarze ze środka Włoch musieli uznać w tie-breaku wyższość piątego w tabeli Allianz Milano. Trzy dni później ograli już jednak Top Volley Latina (3:1) i nad drugą w tabeli Sir Safety Conad Perugia mają obecnie sześć punktów przewagi.

 

Drużyna z północy Włoch zajmuje zaś odległe dziesiąte miejsce w stawce. "Kurek i spółka" mają na koncie cztery zwycięstwa i aż jedenaście porażek, a ostatnie trzy spotkania kończyły się przegranymi (bez ugrania seta ulegli kolejno Allianz Milano, Itas Trentino oraz Sir Safety Conad Perugia). Sytuacji nie poprawia niepewny stan zdrowia reprezentanta Polski. Włoscy dziennikarze podali początkowo informację, według której miał mu się odnowić uraz pleców, jednak Kurek wziął udział w ostatnim, przegranym meczu z Perugią i zdobył w nim nawet dziesięć punktów. Kibice nie powinni mieć więc powodów do obaw.

 

Relacja na żywo z meczu Cucine Lube Civitanova - Vero Volley Monza od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie