UFC 246: Pół roku przerwy Cerrone po nokaucie z rąk McGregora! (WIDEO)

Sporty walki

Powrót Conora McGregora (22-4, 19 KO, 1 SUB) do oktagonu UFC był jednym z najbardziej wyczekiwanych ostatnich miesięcy. Irlandczyk zaprezentował się znakomicie i znokautował Donalda Cerrone (36-14, 10 KO, 17 SUB) już w 40 sekundzie walki wieczoru UFC 246. Okazuje się, że Kowboj ponosi poważne konsekwencje zdrowotne porażki i będzie pauzował aż pół roku!

Irlandczyk, rzecz jasna, wyszedł bez szwanku z pojedynku. Sprawa ma się jednak zupełnie inaczej w przypadku Cerrone. 40 sekund w oktagonie z McGregorem będzie kosztować go aż 180 dni zawieszenia medycznego.

 

W wyniku kopnięcia i potężnych ciosów barkiem doznał złamania nosa i prawdopodobnie złamania oczodołu. To oczywiście wymaga spotkania ze specjalistą, a więc chirurgiem szczękowo-twarzowym. Zaraz po zakończeniu walki Amerykanin trafił do szpitala, gdzie poddano go wielu badaniom.

 

McGregor przygotowuje się już do kolejnej walki - "Notorious" ma wrócić do oktagonu jeszcze przed latem. UFC ma ustanowić go zawodnikiem rezerwowym walki Nurmagomedov - Ferguson na UFC 249, które odbędzie się 18 kwietnia.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze