Puchar Włoch siatkarzy: Allianz Milano - Trentino Volley. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W ostatnim ćwierćfinałowym meczu Pucharu Włoch Allianz Milano podejmie Trentino Volley. Oba zespoły prezentują w tegorocznych rozgrywkach bardzo zbliżony poziom sportowy, dlatego w czwartkowy wieczór możemy spodziewać się zaciętego widowiska. Relacja i wynik na żywo meczu Allianz Milano - Trentino Volley na Polsatsport.pl.

Awans do kolejnej fazy Coppa Italia wywalczyły już drużyny Cucine Lube Civitanova, Sir Safety Conad Perugia oraz Leo Shoes Modena. Zwycięzca czwartkowego pojedynku uzupełni grupę półfinalistów. Ekipy zakwalifikowane do Final Four, powalczą o trofeum 22-23 lutego w Bolonii.

 

Dla mediolańskiego zespołu jest to trzeci udział w ćwierćfinałach Pucharu Włoch i jak dotąd najlepszy wynik, jaki uzyskał w tych zawodach.

 

Z kolei zespół Angelo Lorenzettiego może pochwalić się zdecydowanie większymi osiągnięciami w Pucharze Włoch. Siatkarze z Trydentu doszli do finału siedmiokrotnie, a po puchar sięgnęli trzy razy.

 

Trudno wskazać faworyta tegorocznego ćwierćfinału, mimo że statystyki z bezpośrednich starć między ostatnimi ćwierćfinalistami są korzystniejsze dla graczy z Trydentu. W jedenastu spotkaniach ekipa Roberto Piazzy wywalczyła jedną wygraną.

 

WYNIKI COPPA ITALIA SIATKARZY

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Allianz Milano - Trentino Volley od godziny 20:45 na Polsatsport.pl.

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie