EBL: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - HydroTruck Radom. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Koszykówka
EBL: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - HydroTruck Radom. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfrasport

BM Slam Stal i HydroTruck przegrały swoje dwa ostatnie spotkania, więc pora na przełamanie! Której drużynie uda się to w Ostrowie? Transmisja meczu BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - HydroTruck Radom w Polsacie Sport Extra.

Ekipy z Ostrowa Wlkp. i Radomia przegrywały w ostatniej kolejce z faworytami. BM Slam Stal musiała uznać wyższość rewelacyjnego Stelmetu Enei BC Zielona Góra - 90:99. HydroTruck z kolei nie poradził sobie na wyjeździe ze Startem Lublin (78:94). Teraz obie drużyny mają więc idealną szansę na przełamanie i powrót na zwycięską ścieżkę.

 

Jay Threatt miał już opuszczać drużynę prowadzoną obecnie przez trenera Łukasza Majewskiego, ale ostatecznie został i z pewnością nikt tego nie żałuje. Rozgrywający jest świetnym liderem, bardzo dobrym podającym i całkiem niezłym strzelcem. W tym spotkaniu zmierzy się z Obiem Trotterem. Doświadczona jedynka sprawia, że w obecnym sezonie HydroTruck jest dość wysoko w tabeli i awansował do turnieju finałowego Suzuki Pucharu Polski. Sama jego obecność na parkiecie oznacza wysoką jakość gry.

 

Drugim ważnym graczem w zestawie trenera Roberta Witki jest Rod Camphor. To rzucający ze sporymi umiejętnościami, który potrafi brać odpowiedzialność za wynik na siebie i trafiać niezwykle ważne rzuty. Przeciwko niemu zagra przede wszystkim Paulius Dambrauskas. Litwin od początku sezonu nie schodzi poniżej pewnego poziomu - w Ostrowie mogą liczyć na jego skuteczne wejścia na kosz.

 

Ciekawe jak tym razem zaprezentuje się nowy gracz w BM Slam Stali, czyli Darnell Jackson i jak przeciwko niemu spisze się Adrian Bogucki. Sporo może zależeć również od pojedynków Przemysław Żołnierewicz - Artur Mielczarek.

 

Transmisja meczu BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - HydroTruck Radom w Polsacie Sport Extra. Początek od godziny 20:30 w Polsacie Sport Extra.

A.J., plk.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie