PlusLiga: MKS Będzin - Cerrad Enea Czarni Radom. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: MKS Będzin - Cerrad Enea Czarni Radom. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Siatkarski tydzień rozpoczniemy od starcia MKS Będzin - Cerrad Enea Czarni Radom. Gospodarze w styczniu weszli na zwycięską ścieżkę i z pewnością w meczu z ekipą Roberta Prygla nie będą chcieli z niej zejść. Czy radomianie przerwą dobrą passę podopiecznych Jakuba Bednaruka? Transmisja z meczu MKS Będzin - Cerrad Enea Czarni Radom na Polsat Sport.

Będzinianie w nowym roku wygrali oba mecze. Najpierw sensacyjnie ogrywając mistrzów Polski Grupę Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1, a następnie po zaciętym pojedynku z Aluronem Virtu CMC Zawiercie 3:0.

 

Radomianie w styczniu zdobyli dwa punkty w pojedynku z Treflem Gdańsk i tyle samo wywieźli z Bydgoszczy, gdzie zmierzyli się z tamtejszą BKS Visłą.

 

Gospodarze plasują się obecnie na przedostatnim miejscu, mając na swoim koncie 13 punktów, natomiast przyjezdni zawitają do Sosnowca z 19 oczkami w tabeli.

 

Siatkarze z Będzina mają z Czarnymi rachunki do wyrównania. Z trzynastu meczów z radomianami wygrali tylko jeden. Warto zauważyć, że jeżeli w poniedziałkowym meczu odniosą trzecie trzypunktowe zwycięstwo z rzędu, to do rywali będą tracić tylko trzy oczka i kto wie, czy nie włączą się jeszcze do walki o miejsce w fazie play-off.

 

Transmisja z meczu MKS Będzin - Cerrad Enea Czarni Radom od godziny 17:30 na Polsat Sport.

NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze