Puchar Włoch: Milan - Torino. Relacja i wynik na żywo

W ćwierćfinale Coppa Italia Milan podejmuje Torino. W Mediolanie wszyscy żyją śmiercią Kobe Bryanta, który przez lata był wiernym fanem "Rossoneri". Przed pierwszym gwizdkiem nastanie minuta ciszy. Relacja i wynik na żywo z meczu Milan - Torino trwa od godziny 20.45 na Polsatsport.pl.

Bryant w wieku sześciu lat wyjechał wraz z rodzicami do Włoch, gdzie jego ojciec grał w koszykówkę. Młody Kobe szybko zakochał się we włoskim futbolu, a szczególnie w drużynie Milanu. W niedzielę 41-latek zginął w katastrofie śmigłowca. Mediolan pogrążył się w żałobie.

Kibice "Rossoneri" chcą, by klub zastrzegł numer "24", z którym na koszulce grał Amerykanin. Podobno pojawił się pomysł, żeby piłkarze Milanu grali z Torino w czarnych opaskach. Na to nie zgodziły się władze ligi, ale bardzo prawdopodobne, że zespół nie podporządkuje się. Przed meczem odbędzie się minuta ciszy.

Torino do Mediolanu przyjedzie po kompromitującej porażce 0:7 z Atalantą w Serie A. Milan w tym roku jeszcze nie przegrał. Co więcej wygrał trzy ostatnie mecze. Zdaniem włoskich mediów w pierwszym składzie drużyny z San Siro zobaczymy Krzysztofa Piątka.

Relacja i wynik na żywo z meczu Milan - Torino od godziny 20.45 na Polsatsport.pl.