To będzie walka roku w Europie? Dyrektor sportowy KSW: Czekamy na Gamrota

Sporty walki

Przyszłość Mateusza Gamrota (15-0-1 NC, 4 KO, 4 SUB) w KSW od wielu miesięcy stoi pod znakiem zapytania. W ostatnich dniach pojawiło się jednak wiele głosów sugerujących, że w 2020 roku obejrzymy jego hitowe starcie z Salahdinem Parnassem (14-0-1, 2 KO, 4 SUB).

W mediach społecznościowych pojawił się ostatnio wpis Mateusza Gamrota, który zasugerował pojedynek z Salahdinem Parnassem. Z taką inicjatywą miał zresztą wyjść współwłaściciel KSW, Maciej Kawulski.

 

- Jest jeszcze za wcześnie na konkrety. Walka Gamrot - Parnasse to prawdopodobnie najlepsze starcie, jakie można w tym roku zrobić w Europie. Bardzo chcemy doprowadzić do tego pojedynku, stąd dalekoidąca oferta w kierunku Mateusza. Po drodze jest jeszcze wiele kwestii do pokonania. Wciąż jest daleko do ogłoszenia takiego pojedynku - powiedział Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW.

 

Sam wojownik, który po raz ostatni pojawił się w klatce w grudniu 2018 roku zapowiedział niedawno w mediach społecznościowych, że 2020 rok będzie dla niego przełomowy. Czy miał na myśli powrót do KSW? Wciąż czekamy na jakieś porozumienie byłego mistrza z organizacją.

 

- Byłem na spotkaniu z KSW, rozmawiałem. Ja swoje stanowisko powiedziałem, że jestem gotowy w każdym momencie, więc czekam na stanowisko Salahdine’a - powiedział Gamrot w rozmowie z portalem InTheCage.pl.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze