Minutor Armia Fight Night 8: Kępa i Rajewski będą walczyć o mistrzowską szablę

Sporty walki
Minutor Armia Fight Night 8: Kępa i Rajewski będą walczyć o mistrzowską szablę
fot. Materiały prasowe

Pierwsze zestawienie przedstawione przez federację będzie starciem tytanów! Po raz pierwszy o mistrzowską szablę zawalczy reprezentant MMATADORS Katowice, pochodzący z Mysłowic Adrian Kępa (7-4-0). Jego przeciwnikiem będzie autor jednego z bardziej spektakularnych nokautów zeszłego roku w polskim MMA Sebastian Rajewski (7-5-0), reprezentant klubu Czerwony Smok.

Miniony rok zdecydowanie należał do Kępy, który w drodze do walki o mistrzowską szablę w efektowny sposób pokonał najpierw Sławomira Kołtunowicza, a następne Giorgiego Esiavę. Dwa mocne zwycięstwa doceniło całe środowisko MMA - Kępa został wyróżniony nominacją do odkrycia roku oraz do walki roku.

 

Teraz, 13 marca w swoim rodzinnym mieście przyjdzie mu zmierzyć się z Sebastianem Rajewskim.Reprezentant klubu Czerwony Smok wydaje się być w swojej szczytowej formie. Podczas październikowej Bogdanka Armia Fight Night 7 Rajewski w pierwszej rundzie potężnym wysokim kopnięciem znokautował Macieja Kierzkowskiego jednocześnie zwyciężając trzecią walkę z rzędu i zapewniając sobie nominację do KO roku 2019.

 

Co ciekawe, Kępa i Rajewski mieli okazję już ze sobą walczyć w 2018 roku. Walka została jednak uznana za nieodbytą ze względu na przypadkowe podwójne uderzenie w głowę.

 

Wszystko wskazuje więc na to, że szykuje się prawdziwa wojna, a tym razem zwycięzca może być tylko jeden.

 

Walka zakontraktowana została w limicie do 66 kg.

 

Bilety już trafiły do sprzedaży na portalu Eventim.pl.

 

Gala organizowana przy współpracy federacji Armia FightNight z 18 Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze