Krispol 1. Liga siatkarzy: LUK Politechnika Lublin - MCKiS Jaworzno. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Krispol 1. Liga siatkarzy: LUK Politechnika Lublin - MCKiS Jaworzno. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

20. kolejkę Krispol 1. ligi rozpocznie spotkanie LUK Politechniki Lublin z MCKiS Jaworzno. Po 19. rozegranych meczach drużyna gospodarzy zajmuje szóstą pozycję i ma 34. punkty na koncie, natomiast przyjezdni plasują się tuż za nimi z 29. "oczkami". Czwartkowe spotkanie zapowiada się emocjonująco, gdyż oba zespoły będą walczyć o umocnienie swojej pozycji przed fazą play-off. Transmisja z meczu LUK Politechnika Lublin - MCKiS Jaworzno w Polsacie Sport.

Początek 2020 roku nie należy do udanych w wykonaniu beniaminka Krispol 1. ligi. Lubelscy siatkarze mają za sobą passę czterech porażek z rzędu. W tie-breakach uznali wyższość drużynom BBTS Bielsko-Biała, Norwid Częstochowa, KPS Siedlce, z kolei z Wrocławia pierwszoligowi siatkarze wrócili bez punktów, przegrywając z miejscową Gwardią 1:3.

 

Podopieczni Mariusza Syguły w ostatniej kolejce zaliczyli ważne zwycięstwo 3:1 z bardzo wymagającym przeciwnikiem jakim bez wątpienia jest zespół ze Strzelców Opolskich. W styczniu dorzucili do swojego konta wygraną z AZS AGH Kraków 3:1, ale zaliczyli również dwie wpadki z SPS Chrobry Głogów 1:3 i Mickiewiczem Kluczbork 3:0.

 

W bezpośrednim starciu rozegranym w październiku ubiegłego roku, lepsi okazali się lublinianie, którzy zwyciężyli 3:1. Czy podopiecznym Macieja Kołodziejczyka uda się przerwać złą passę w czwartkowym pojedynku i pokonać siatkarzy z Jaworzna?

 

Transmisja z meczu LUK Politechnika Lublin - MCKiS Jaworzno od godziny 18:00 w Polsacie Sport.

NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze