Puncher Extra Time przed walką Cieślaka o MŚ. Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl

Sporty walki

31 stycznia w Kinszasie Michał Cieślak (19-0, 13 KO) zmierzy się z reprezentującym DR Konga - Ilungą Makabu (26-2, 24 KO) w walce o mistrzostwo świata WBC. Na kilka godzin przed pojedynkiem szanse Cieślaka na pas mistrzowski ocenią eksperci w magazynie Puncher Extra Time. Początek programu w piątek o 18:30 w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

Dla niepokonanego Cieślaka starcie z Makabu to życiowa szansa. Polak w środę przybył do stolicy DR Konga - Kinszasy, by w piątek stoczyć mistrzowski bój z przedstawicielem gospodarzy. Stawką będzie pas federacji WBC w kategorii junior ciężkiej. W przeszłości tytuł mistrza świata w tej wadze mieli na swoim koncie Tomasz Adamek, Krzysztof Włodarczyk oraz Krzysztof Głowacki. Czy Cieślak ma szansę, by w piątkowy wieczór zostać czwartym Polakiem, który dostąpi tego zaszczytu?

 

W piątek walka Cieślak - Makabu o mistrzostwo świata. Transmisja w PPV

 

Analizę ewentualnych losów pojedynku przeprowadzą eksperci magazynu Puncher Extra Time. Gośćmi Artura Łukaszewskiego w studiu Polsatu Sport będą Janusz Pindera, Maciej Miszkiń oraz Hubert Migaczew. W programie zobaczymy również materiały z przygotowań Cieślaka oraz rozmowy z osobami, które wspierały pięściarza na całej jego bokserskiej i życiowej ścieżce, między innymi trenerem Adamem Jabłońskim czy mamą Michała - Jolantą. Przeniesiemy się również do samej Kinszasy.

 

Puncher Extra Time przed walką Cieślaka o mistrzostwo świata rozpocznie się o godzinie 18:30. O 19:30 rozpocznie się transmisja w systemie PPV. Początek gali, podczas której oprócz starcia Cieślak - Makabu zobaczymy również dwa inne pojedynki, o godzinie 20:00. Wydarzenie rozpocznie walka kobiet w kategorii piórkowej, w której w szranki staną Marcela Sakobi oraz Therese Yumba. Następnie - o godzinie 20:50 - do ringu wyjdą Maroy Sadiki (15-2-1, 7 KO) oraz Thomas Moutuari (11-8-1, 2 KO). Początek walki Cieślaka z Makabu zaplanowany jest przez organizatorów na godzinę 22:00.

 

Start programu Puncher Extra Time w piątek 31 stycznia o 18:30 w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

 

W piątek walka Cieślak - Makabu o mistrzostwo świata. Transmisja w PPV

Redakcja, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie