SuperLega: Top Volley Latina - Leo Shoes Modena. Transmisja w Polsacie Sport News

Siatkówka
SuperLega: Top Volley Latina - Leo Shoes Modena. Transmisja w Polsacie Sport News
fot. Polsat Sport

Na niedzielne popołudnie zostało zaplanowanych pięć spotkań 18. kolejki SuperLegi. Jako pierwsi na parkiet wybiegną siatkarze Top Volley Latina oraz Leo Shoes Modena. Transmisja w Polsacie Sport News.

Każdy inny wynik niż triumf za trzy punkty przyjezdnych będzie można upatrywać jako wielką sensację. Siatkarze z Modeny plasują się na trzecim miejscu z dwoma "oczkami" straty do wicelidera z Perugii. W trzech poprzednich starciach Bartosz Bednorz i spółka wygrywali za pełną pulę - ostatnio z Consar Ravenna 3:0.

 

Ich niedzielny rywal znajduje się dopiero na przedostatniej pozycji z mizernym dorobkiem dziewięciu punktów. Zawodnicy Top Volley Latina analogicznie do postawy Modeny, ponieśli w trzech poprzednich meczach porażki - ostatnią z Vero Volley Monza 1:3. Ciężko prognozować, aby broniący się przed spadkiem zespół miał zagrozić o wiele bardziej utytułowanemu przeciwnikowi.

 

W pierwszym starciu obu ekip siatkarze z Modeny wygrali 3:0. Jeżeli w niedzielne popołudnie nie zlekceważą rywali, powinni powtórzyć ten sam scenariusz.

 

WYNIKI I TABELA SUPERLEGI

 

Transmisja meczu Top Volley Latina - Leo Shoes Modena o godz. 15:30 w Polsacie Sport Extra.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze