Puncher Extra Time: Transmisja w Polsacie Sport i Polsatsport.pl

Sporty walki

W weekend w Kinszasie o mistrzostwo świata wagi junior ciężkiej walczył Michał Cieślak. Jego rywalem był Ilunga Makabu. Polak przegrał, ale pokazał się z dobrej strony. W poniedziałkowym programie Puncher Extra Time przenalizujemy ten pojedynek, a przy okazji zapowiemy zbliżające się bardzo ciekawe gale MMA.

Po wielu zawirowaniach Cieślak w końcu stanął w ringu. Nie był faworytem, a przecież jak sam zapowiadał, to Makabu musiał wygrać. Cała gala została przygotowania właśnie pod ulubieńca gospodarzy. Po dwunastu rundach, podczas których obaj byli liczeni, triumfował właśnie zawodnik z DR Konga. Polak pokazał się jednak z dobrej strony i na pewno nie musi wstydzić się swojej postawy.

 

Co przed nami? W piątek w Łomży obędzie się kolejna gala Babilon MMA. To już 12. edycja, a w walce wieczoru obejrzymy Adriana Błeszyńskiego oraz Pawła Pawlaka, a w stawce znajdzie się pas kategorii średniej.

 

- To walka, na którą czekałem bardzo długo. To spełnienie jednego z moich marzeń - powiedział ten pierwszy.

 

To jednak nie koniec, gdyż w nocy z soboty na niedzielę odbędzie się druga w tym roku numerowana gala największej organizacji MMA na świecie. Na UFC 247 w Houston mistrz kategorii półciężkiej Jon Jones zmierzy się z niepokonanym Dominickiem Reyesem. Uważnie temu pojedynkowi będzie przyglądał się Jan Błachowicz, który wygrał sześć z ostatnich siedmiu starć i liczy, że kolejne zwycięstwo zagwarantuje mu upragnioną szansę. "Cieszyński Książę" 15 lutego zmierzy się z Coreyem Andersonem.

Transmisja od 17:00 w Polsacie Sport i Polsatsport.pl.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie