Fortuna 1 Liga: Transfer z Podbeskidzia do Chojniczanki

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga: Transfer z Podbeskidzia do Chojniczanki
fot. PAP

Kamil Wiktorski został nowym zawodnikiem Chojniczanki Chojnice. Obrońca Podbeskidzia Bielsko-Biała podpisał kontrakt do 30 czerwca 2020 roku. 

Kamil Wiktorski został nowym zawodnikiem Chojniczanki Chojnice. 26-letni obrońca z pierwszoligowym klubem podpisał umowę obowiązującą do 30 czerwca 2020 roku. Kontrakt zawiera także opcję przedłużenia o kolejne dwa lata.

 

Jesienią Wiktorski był zawodnikiem Podbeskidzia Bielsko-Biała, w którym występował od lata 2017 roku. W Fortuna 1 Lidze nie rozegrał jednak żadnego spotkania. Wystąpił za to w jednym meczu Totolotek Pucharu Polski. Portal Transfermarkt.de wycenia go na 100 tys euro. 

 

Chojniczanka w zimowym oknie transferowym jest wyjątkowo aktywna. Do drużyny dołączyli już: pomocnik Aleksander Jagiełło z Piasta Gliwice, obrońca Martin Klabnik z Radomiaka Radom oraz pomocnicy Maciej Spychała z Wisły Płock i Marcin Trojanowski z Kotwicy Kołobrzeg. 

 

Drużyna z Chojnic zajmuje obecnie ostatnie, osiemnaste miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi. Na koncie ma zaledwie szesnaście punktów. 

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze