Volleyball Champions Memorial: Znamy wszystkich uczestników

Siatkówka
Volleyball Champions Memorial: Znamy wszystkich uczestników
fot. materiały prasowe

W dniach 12–13 września 2020 roku w Copper Box Arena w Londynie rozegrany zostanie turniej Volleyball Champions Memorial. Znamy już wszystkich uczestników imprezy. Wystąpią w niej dwa polskie kluby - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Verva Warszawa Orlen Paliwa, a także Berlin Recycling Volleys oraz Sir Safety Perugia.

Celem Memoriału jest promowanie siatkówki na całym świecie w tym w Londynie - mieście licznie zamieszkałym przez Polaków oraz inne nacje, które kochają tę wspaniałą dyscyplinę sportu. Nazwa i logo - Volleyball Champions Memorial są nieprzypadkowe. Jak podkreślają organizatorzy ideą przyświecającą jest chęć oddania czci wszystkim mistrzom tej dyscypliny sportu.

 

– Mamy nadzieję, że turniej stanie się ważnym punktem w kalendarzu siatkarskim i co roku dostarczy niezapomnianych emocji kibicom w Londynie. Zakładaliśmy z Pawłem Zagumnym Akademię Siatkówki i widzimy ile ludzi żyje tym sportem i chcemy umożliwić fanom z całej Europy, aby mogli wziąć udział w dwudniowym święcie siatkówki – podkreślają organizatorzy.

 

Memoriał odbędzie się w dniach 12-13 września 2020 w Copper Box Arena Londyn - hali olimpijskiej mogącej pomieścić 7 tysięcy widzów.

 

Uczestnicy:

 

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Verva Warszawa Orlen Paliwa
Sir Safety Perugia Volley Club
Berlin Recycling Volleys

 

Terminarz:

 

Sobota 12 września - półfinały
Niedziela 13 września - mecz o trzecie miejsce i finał.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze