Co tam się wydarzyło? Ekspresyjne reakcje Śliwki zaskoczyły komentatorów

W zaległym spotkaniu 14. kolejki PlusLigi Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pokonała na wyjeździe MKS Ślepsk Malow Suwałki 3:0. Po zaciętym pierwszym secie, w kolejnych emocji było jak na lekarstwo. Być może dlatego wiodący zawodnik ekipy gości Aleksander Śliwka potrzebował dodatkowego pobudzenia.

Jego ekspresyjne reakcje po wygranych akcjach nieco zaskoczyły komentatorów. W końcu był to początek trzeciego seta ligowego meczu w Suwałkach, w którym kędzierzynianie mieli wyraźną przewagę, a nie mecz o medal ważnej imprezy.

Nie wiem, czy Olek chce się wprowadzić w większe emocje, bo te gesty na pewno nie pasują do aktualnej sytuacji, a ta ekspresja dość duża. Ale jak mu to potrzebne... – powiedział komentujący to spotkanie Wojciech Drzyzga.

Jak się okazało, reakcje miały pozytywny wpływ na przyjmującego ZAKSY. Śliwka wywalczył dla swej drużyny 16 punktów (15/28 w ataku + 1 blok) i zasłużenie otrzymał statuetkę dla najlepszego zawodnika (MVP) tego spotkania.

Ekspresyjne reakcje Aleksandra Śliwki w załączonym materiale wideo.