Łomacz zagrał jak na meczu gwiazd. Efektowna wystawa rozgrywającego (WIDEO)

W zaległym meczu 14. kolejki PlusLigi PGE Skra Bełchatów pokonała Trefl Gdańsk 3:0 (27:25, 25:22, 25:21). W drugim secie spotkania efektowną wystawą popisał się rozgrywający ekipy gospodarzy, Grzegorz Łomacz.

Siatkarze Skry mieli problem z dokładnym przyjęciem zagrywki Bartosza Filipiaka i przy pierwszej próbie nie zdołali przebić się przez blok gości. Zaraz potem Łomacz efektownie wystawił do Norberta Hubera, który skończył atak ze środka. Pod wrażeniem zagrania rozgrywającego byli komentujący to spotkanie Tomasz Swędrowski i Łukasz Kadziewicz.

- Panowie, mecz gwiazd. Mecz gwiazd w wykonaniu Łomacza! - powiedział Kadziewicz.

- To zdaje się akcja meczu! - dodał Swędrowski.

Ostatecznie drugi set zakończył się wygraną Skry do 22. Zawodnikiem spotkania wybrano Milan Katicia z ekipy gospodarzy.