SuperLega: Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia - Sir Safety Conad Perugia. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
SuperLega: Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia - Sir Safety Conad Perugia. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfrasport

W środę czekają nas kolejne emocje związane z włoską SuperLegą. Kolejne zwycięstwo postarają się odnieść siatkarze Sir Safety Conad Perugia, którzy w wyjazdowym spotkaniu zmierzą się z Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia. Transmisja tego meczu od godziny 20:30 w Polsacie Sport Extra.

Wilfredo Leon i spółka są ostatnio w kapitalnej formie. Podopieczni Vitala Heynena w poprzedniej kolejce ograli 3:1 ekipę Kioene Padwa. Po raz ostatni siatkarze Perugii przegrali w listopadzie zeszłego roku, ulegając Cucine Lube Civitanova 1:3. Od tamtej pory wszystkie mecze zakończyli na swoją korzyść, dzięki czemu w ligowej tabeli zajmują drugie miejsce, tracąc do Lube trzy punkty.

 

Siatkarze ekipy Vibo Valentia znajdują się na 11. lokacie. W 15 meczach zgromadzili 12 oczek. W ostatniej kolejce zdobyli komplet punktów, pokonując na wyjeździe bez straty seta ostatnią w tabeli drużynę Globo Banca Pop Frusinate Sora. Na papierze zdecydowanym faworytem spotkania wydaje się więc rozpędzona Perugia, a gospodarze postarają się wykorzystać atut własnego parkietu i powalczą o sprawienie niespodzianki.

 

Transmisja meczu Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia - Sir Safety Conad Perugia od godziny 20:30 w Polsacie Sport Extra.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie