AC Milan, Arsenal i... Wisła Kraków. Oto największe rozczarowania sezonu 2019/20

Piłka nożna
AC Milan, Arsenal i... Wisła Kraków. Największe rozczarowania sezonu 2019/20
Galeria zdjęć (6)

W zeszłym sezonie szło im rewelacyjnie lub bardzo dobrze. W tym uzyskują dużo słabsze wyniki. Wybraliśmy kilka największych rozczarowań obecnego sezonu. Najbardziej spektakularne spadki formy całych zespołów znaleźliśmy w lidze włoskiej i angielskiej. Nie zabrakło też jednego przykładu z PKO Ekstraklasy.

Poprzedni sezon w Serie A był niezwykle udany dla Napoli, które wywalczyło wicemistrzostwo Włoch. Był też dobry w wykonaniu Milanu, który znalazł się w czołówce na koniec sezonu. W tym sezonie klub Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika, ale także były klub Krzysztofa Piątka prezentują się zdecydowanie poniżej oczekiwań kibiców.

 

W lidze angielskiej niesamowite wyniki uzyskuje w tym sezonie Liverpool. Dużo gorsze nastroje panują wśród kibiców Manchesteru United, Arsenalu czy Tottehmau Hotspur.

 

W polskiej lidze największym rozczarowaniem jest Wisła Kraków. Rok temu znajdowała się na skraju upadku, ale udało się ją uratować. Sezon 2018/19 "Biała Gwiazda" zakończyła na dziewiątym miejscu w tabeli Ekstraklasy, co można było uznać za sukces. Obecny jest dużo gorszy, bo drużyna spod Wawelu zajmuje dopiero 15. miejsce, mając za sobą serię 10 porażek z rzędu.

MB, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze