Bednorz ma zastąpić gwiazdę w Zenicie! Lukratywna oferta na stole

Siatkówka

Wiele wskazuje na to, że Cwetan Sokołow już wkrótce zmieni klub. Bułgarski gwiazdor Zenita Kazań ma przenieść się do innego rosyjskiego giganta, Lokomotiwu Nowosybirsk za ogromne pieniądze. Następcą siatkarza ma zostać Bartosz Bednorz!

Bednorz należy w tym sezonie do czołowych postaci Leo Shoes Modena. W środę polski siatkarz dał popis w starciu z mistrzem Włoch, Cucine Lube Civitanova. Przyjmujący zdobył 17 punktów i poprowadził swój zespół do zwycięstwa.

 

Świetna postawa Bednorza w barwach Modeny nie umknęła uwadze europejskich gigantów. Według dziennikarza Gian Luki Pasiniego, przyjmujący może już niebawem przenieść się do Zenita Kazań i stworzyć parę przyjmujących z Earvinem N'Gapethem. To właśnie miejsce Francuza Bednorz zajął we Włoszech...

 

Bohaterem całej wspomnianej wymiany byłby oczywiście Sokołow - Bułgar jest jednym z najlepiej opłacanych siatkarzy świata, zarabia 900 tys. euro za sezon gry w Kazaniu, ale Lokomotiw chce przebić ofertę ligowego rywala. Lider Superligi poszukuje wielkich gwiazd, ale będzie musiał latem stoczyć batalię z innymi europejskimi potęgami.

 

To właśnie odejście gwiazdora "stworzyłoby miejsce" dla Polaka. Usługami Bułgara zainteresowany jest także jego były klub, a więc Lube. 30-latka wiąże z Zenitem trzyletni kontrakt.

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie