Azoty dementują! "Jurecki nie podpisywał żadnych umów"

Piłka ręczna
Azoty dementują! "Jurecki nie podpisywał żadnych umów"
fot. CyfraSport

Według informacji podanych przez "Przegląd Sportowy" Michał Jurecki od nowego sezonu miał być zawodnikiem Azotów Puławy. Wieści te zdementował klub z Puław. - Prawda jest taka, że Michał Jurecki ma ważny do 2021 roku kontrakt z Flensburgiem i nie podpisywał żadnych umów, porozumień czy tym bardziej kontraktów z naszym Klubem - mówi prezes Azotów Jerzy Witaszek.

Dementi klubu z Puław zostało opublikowane na facebookowym profilu Azotów. "Informacje opublikowane na temat Klubu w artykule 'Michał Jurecki w Azotach Puławy' w dzienniku „Przegląd Sportowy” są tyleż zaskakujące co nieprawdziwe" - czytamy na Facebooku.

 

Do sprawy Jureckiego odniósł się także prezes Azotów Jerzy Witaszek. - Jestem zaskoczony informacjami jakie pojawiły się w artykule, tym bardziej, że mówimy o bardzo szanowanej, poważnej gazecie sportowej - mówi prezes Witaszek cytowany przez facebookowy profil czwartej drużyny PGNiG Superligi Mężczyzn.

 

- Prawda jest taka, że Michał Jurecki ma ważny do 2021 roku kontrakt z Flensburgiem i nie podpisywał żadnych umów, porozumień czy tym bardziej kontraktów z naszym Klubem. Nie ma więc dziś żadnych podstaw, aby stwierdzić, że od nowego sezonu doświadczony rozgrywający będzie naszym zawodnikiem - dodaje Witaszek.

 

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze