Nowy rozgrywający Perugii? Trzy duże nazwiska na liście życzeń

Siatkówka
Nowy rozgrywający Perugii? Trzy duże nazwiska na liście życzeń
fot. Cyfrasport

Choć Gino Sirci, prezydent Sir Safety Conad Perugia przyznał, że trwają rozmowy na temat nowego kontraktu Luciano De Cecco, przyszłość argentyńskiego rozgrywającego wciąż nie jest przesądzona. Zwłaszcza, że zdaniem włoskich mediów ofertę trzyletniej umowy złożyli mu szefowie Cucine Lube Civitanova.

De Cecco, zapytany o rozmowy z Perugią w sprawie nowego kontraktu po meczu z Kioene Padwa (3:1), szybko uciął temat. - Nie ma żadnego problemu. Podejmiemy decyzję pod koniec sezonu - powiedział krótko w rozmowie z "La Gazzetta dello Sport". Według "Corriere dell'Umbria", Perugia już rozważa opcje w przypadku, gdyby nie udało się osiągnąć porozumienia z Argentyńczykiem i rozgląda się za nowym rozgrywającym.

 

Zdaniem dziennikarzy, na liście życzeń Perugii znaleźli się Dragan Travica, Bruno Rezende i Michele Baranowicz. Travica, reprezentant Włoch, od 2017 roku broni barw Kioene Padova. Gdyby natomiast ekipie prowadzonej przez Vitala Heynena udało się ściągnąć Rezende, a De Cecco faktycznie powędrowałby do Lube, doszłoby do ciekawej wymiany rozgrywających. Brazylijczyk występuje bowiem obecnie właśnie w drużynie z prowincji Macerata.


Trzecim na liście jest mający polskie obywatelstwo Baranowicz. 30-latek w sezonie 2010/2011 występował w Asseco Resovii Rzeszów, a od 2017 roku gra w ekipie Volley Piacenza. Co ciekawe w najbliższej kolejce SuperLegi Perugia, z Wilfredo Leonem w składzie, zmierzy się właśnie z Piacenzą.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie