Bednaruk: Play-offy? Ja marzę o mistrzostwie Polski!

Siatkówka

Po trzech z rzędu zwycięstwach siatkarze MKS Będzin mogą czuć się pewniej w walce o utrzymanie w PlusLidze. Kolejne zdobyte punkty mogłyby nawet przybliżyć zespół do gry w fazie play-off. Trener Jakub Bednaruk przyznał, że nie ta faza rozgrywek jest jego marzeniem. - Ja marzę o mistrzostwie Polski... kiedyś - powiedział.

Łukasz Kadziewicz: Był moment, w którym wróciliście do ligi. Wygraliście trzy spotkania, ale potem przyjechała do Was Verva Warszawa, PGE Skra Bełchatów i zaczęły się problemy. Mimo wszystko masz podstawy, żeby być zadowolony z gry swoich zawodników.

 

Jakub Bednaruk: Nie narzekam, bo po naszych problemach w końcu pojawiło się światełko w tunelu i jesteśmy w grze. Troszkę się boję o fizykę naszych chłopaków. Zagraliśmy piąty mecz w 18 dni. W meczu z Bełchatowem przejechał się po nas walec. Oni nawet nie dali nam złapać oddechu.

 

Wybiegnijmy krok do przodu. Marzysz o play-offach?

 

Ja marzę o mistrzostwie Polski... kiedyś!

 

Dół tabeli może być ekscytujący.

 

Jest ekscytujący! Dawno nie było tak, że trzeci zespół od końca musi patrzeć za siebie. Z reguły jeden zespół bankrutował, spadał, albo miał dwa punkty przez cały sezon. Teraz każdy może wygrać. Ciekawie się dzieje.

 

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

Łukasz Kadziewicz, CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze