PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - PGE Skra Bełchatów. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W pierwszym niedzielnym meczu 24. kolejki PlusLigi Ślepsk Malow Suwałki podejmie PGE Skrę Bełchatów. Beniaminek rozgrywek stanie przed arcytrudnym zadaniem, ponieważ przyjezdni są w znakomitej formie. Siatkarze Michała Mieszko Gogola nie przegrali od ponad dwóch miesięcy i są zdecydowanym faworytem starcia. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Ostatnie spotkania drużyny z Suwałk nie należały do udanych, jednak nie ma się co dziwić. Beniaminek mierzył się z czołowymi ekipami PlusLigi, m.in. ZAKSĄ, VERVĄ czy Jastrzębskim Węglem, dlatego brak punktów w tych spotkaniach nie jest zaskoczeniem. W niedzielę przyjdzie im się zmierzyć z kolejnym silnym rywalem, PGE Skrą.

Bełchatowianie spisują się fantastycznie i są zdecydowanym faworytem starcia. Ostatni raz siatkarze PGE Skry przegrali 30 listopada 2019 roku, kiedy to musieli uznać wyższość Jastrzębskiego Węgla (1:3). Oprócz znakomitej postawy w lidze drużyna odnosi sukcesy w Pucharze Polski. Ostatnio zameldowała się w półfinale rozgrywek, pokonując Indykpol AZS Olsztyn 3:1.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Ślepsk Malow Suwałki - PGE Skra Bełchatów od godziny 14:45 na Polsatsport.pl.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze