Jędrzejczyk trenuje z Gamrotem! Kto lepszy w męsko-żeńskim starciu? (WIDEO)

Sporty walki
Jędrzejczyk trenuje z Gamrotem! Kto lepszy w męsko-żeńskim starciu? (WIDEO)
fot. Instagram

Joanna Jędrzejczyk (16-3, 4 KO, 1 SUB) regularnie dzieli matę z Mateuszem Gamrotem (15-0-1NC, 4 KO, 4 SUB) w klubie American Top Team, ale jeszcze nie widzieliśmy ich w bezpośredniej rywalizacji. Była mistrzyni UFC zaprezentowała w mediach społecznościowych fragment wspólnego, polsko-polskiego treningu. Kto wypadł lepiej? Oczywiście wszystko odbyło się w formie zabawy.

Jędrzejczyk aktualnie przygotowuje się do pojedynku, którego stawką będzie pas mistrzowski kategorii słomkowej. Polka już 7 marca na gali UFC 248 zmierzy się z Weili Zhang. Dla Chinki będzie to pierwsza obrona tytułu, który zdobyła w sierpniu ubiegłego roku nokautując Jessikę Andrade. Jędrzejczyk była posiadaczką tego pasa w latach 2014-2017.

 

Gamrot z kolei niedawno zapowiedział powrót do zawodowych startów. Zgodził się także na super walkę w organizacji KSW i konfrontację z Salahdinem Parnasse. Kością niezgody w negocjacjach cały czas pozostaje jednak limit wagowy. Gamrot chciałby walki w kategorii lekkiej, natomiast Francuz nie chce rywalizować poza limitem dywizji piórkowej.

 

Jędrzejczyk na stałe odbywa swoje obozy w klubie American Top Team. Coraz częściej swoje główne przygotowania na Florydzie w tym samym miejscu przeprowadza również Gamrot. Nic dziwnego, że polska rodzina MMA ma okazję do obcowania na macie. Była mistrzyni UFC w mediach społecznościowych opublikowała fragment wspólnego treningu z zawodnikiem z Poznania.

 

Oczywiście obyło się bez mocnych ciosów, a wszystko polegało na pracy na dotyk. Kto wypadł lepiej w luźnej zabawie?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🇵🇱. A po dwóch godzinach solidnych zapasów czas na walkę z cieniem z @mateusz_gamrot podwójnym mistrzem @ksw_mma !🏆🏆 My Polacy chyba nigdy nie mamy dość.😂😎 Dobrze, że jesteś z powrotem z nami w ATT, Gamer.🙋🏻‍♀️ Czekacie na kolejna walkę Mateusza?🤗 Czas teraz odpocząć, bo za 2,5h kolejny, i to już 3 trening dzisiaj.😰 Po dwóch treningach porannych mam spalonych 1401 kcal i łącznie 2h42m treningu💥🙈🙉🙊 Jazdaaa!🚀 🇺🇸. And after two hours of solid wrestling it's time for shadow boxing with the KSW double Champ @mateusz_gamrot !🏆🏆 We, the Polish people, probably never get enough.🤣😎 It's good that you are back with us in ATT @mateusz_gamrot 🙋🏻‍♀️ Are you waiting for another Gamer’s fight?🤗 Now it’s time to rest, cuz in 2.5h another training is waiting for me, and it’ll be the third one today.😰 After two training sessions in the morning, I have burnt 1401 kcal and done a total of 2h42m of training.💥🙉😄🙈 Lets GO!🚀 💙 @americantopteam 👸🏻 #attnation #americantopteam #polishfighter #polishfighters #mma #wmma #shadowboxing #funpart #hardworke#hardwork

Post udostępniony przez Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk)

 

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze