Gamrot jednak z innym rywalem?

Sporty walki
Gamrot jednak z innym rywalem?
fot. Polsat Sport

Wydawało się, że finalizacja walki Mateusz Gamrot - Salahdine Parnasse jest coraz bliżej. Wszystko wskazuje na to, że jednak się ona nie odbędzie. Tak przynajmniej wynika ze słów Polaka.

Gamrot nie walczył w formule MMA w zeszłym roku. Po raz ostatni bił się w grudniu 2018 roku, kiedy wypunktował Klebera Koike Erbsta, zostając pierwszym w historii podwójnym mistrzem KSW. Od tego czasu sporo mówiło się o tym, że jego konrakt z polską organizacją nie jest już aktualny, czemu zaprzeczali Martin Lewandowski oraz Maciej Kawulski.

 

Wydawało się, że obie strony w końcu się dogadają. Gamrot coraz częściej odpowiadał na słowa Salahdine'a Parnasse'a, który zaczepiał go w mediach. Kibice też byli raczej zainteresowani takim starciem. Czy jednak do niego nie dojdzie?

 

Tak wynika z ostatnich komentarzy Polaka na Instagramie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Trening indywidualny z @mikebrownmma , analiza walki i poprawa detali 🤩😎 . Thank you Coach for your work and knowledge 💪 #mma

Post udostępniony przez Mateusz Gamrot (@mateusz_gamrot)

 

Gamrot wrzucił zdjęcie, na którym stoi razem z trenerem American Top Team Mikiem Brownem. To właśnie w Stanach Zjednoczonych przygotowuje się do kolejnego pojedynku. Wcześniej sparował m.in. z Joanną Jędrzejczyk.

 

Ważniejsze w kontekście jego kolejnego startu jest jednak komentarz na pytanie jednego z kibiców.

 

/ fot. Instagram

 

- Walka będzie, ale nie z Francuzem - napisał Gamrot.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze