Lech przedłużył kontrakt z talentem. Będzie duży transfer?

Piłka nożna
Lech przedłużył kontrakt z talentem. Będzie duży transfer?
fot. PAP

Filip Marchwiński podpisał nowy kontrakt z Lechem Poznań. Umowa 18-latka, uznawanego za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników Kolejorza, ma obowiązywać do czerwca 2023 roku.

Filip Marchwiński podpisał nowy kontrakt z Lechem Poznań - poinformował klub. Umowa 18-latka będzie obowiązywać przez najbliższe trzy i pół roku. Marchwiński to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Lecha. W ostatnich miesiącach pojawiały się informacje o tym, że obserwują go kluby włoskie: Juventus Turyn i Atalanta Bergamo. Serwis Transfermarkt.de obecnie wycenia go na 2,5 mln euro. 

 

- Kolejorz to mój drugi dom, który dał mi piłkarskie wychowanie. Jestem nie tylko jego zawodnikiem, ale również od dziecka wielkim kibicem. Liczę, że swoją grą będę w stanie dać kibicom wiele radości, a z Lechem osiągnę sukcesy na arenie krajowej i europejskiej - przyznał w rozmowie z oficjalną stroną Kolejorza Marchwiński.

 

18-latek zadebiutował w pierwszej drużynie Lecha w grudniu 2018 roku, ale od tamtej pory rozegrał zaledwie 536 minut w Ekstraklasie. Mimo to, uznawany jest za ogromny talent jest stopniowo wprowadzany do Kolejorza.

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie