UFC przypomina brutalny nokaut Błachowicza. "Nigdy nie kwestionuj jego siły!"

Sporty walki
UFC przypomina brutalny nokaut Błachowicza. "Nigdy nie kwestionuj jego siły!"
fot. Polsat Sport

W nocy z soboty na niedzielę dojdzie do rewanżowego starcia Jana Błachowicza z Corey'em Andersonem. Organizacja UFC postanowiła na swoim Twitterze przypomnieć jeden z najlepszych nokautów Polaka. - Nigdy nie kwestionuj siły nokautu Błachowicza - napisano pod wideo z brutalnym skończeniem walki z Lukiem Rockholdem.

Do walki z Rockholdem Błachowicz przystępował po przegranej z Thiago Santosem. Polak witał Amerykanina w kategorii półciężkiej. W przeszłości zawodnik z Kaliforini był mistrzem dywizji średniej. Uważany był za jeden z większych talentów i przepowiadano, że na długo zasiądzie na tronie. Mistrzowski pas wywalczył w pojedynku z Chrisem Weidmanem. Stracił go już jednak w pierwszej obronie, z Michaelem Bispingiem.

 

Błachowicz zakończył pojedynek w drugiej rundzie. Kapitalny lewy sierpowy trafił niemal idealnie w twarz przeciwnika. Polak zadał jeszcze ciosy w parterze, a sędzia zakończył walkę.

 

Pojedynek, a raczej samo jego skończenie przypomniała na swoim Twitterze organizacja UFC. - Nigdy nie kwestionuj siły nokautu Błachowicza - napisano. Po gali Polak otrzymał bonus za "występ wieczoru".

 

 

W najbliższy weekend Błachowicz po raz kolejny wejdzie do oktagonu. Rywalem Polaka na gali w Rio Rancho będzie Anderson, który wygrał z nim w 2015 roku. Możliwe, że to starcie będzie przepustką dla któregoś z zawodników do walki o pas kategorii półciężkiej.

 

Transmisja karty głównej gali UFC Fight Night: Anderson vs Blachowicz 2 w nocy z soboty na niedzielę, 15/16 lutego, od godziny 2:00 w Polsacie Sport.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze