LSK: E. Leclerc Radomka Radom - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
LSK: E. Leclerc Radomka Radom - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

W poniedziałkowym meczu Ligi Siatkówki Kobiet E.Leclerc Radomka Radom zmierzy się z Bankiem Pocztowym Pałacem Bydgoszcz. Dla obu zespołów będzie to bardzo istotne spotkanie. Gospodynie wciąż walczą o uniknięcie gry w fazie play-out, natomiast przyjezdnym niewiele brakuje do pierwszej ósemki. Transmisja meczu E.Leclerc Radomka Radom - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz w Polsacie Sport.

W wersji bardzo optymistycznej radomianki mają jeszcze szansę na awans do fazy play-off, jednak stałoby się tak tylko po serii wygranych. Podopieczne Adama Grabowskiego zajmują dziewiątą lokatę z dorobkiem 22 punktów. Na ten moment brakuje im trzech "oczek" do bezpiecznego miejsca.

 

W ostatniej kolejce gospodynie, uległy sąsiadującemu #VolleyWrocław 1:3. Ekipa Piotra Mateli bez straty seta wygrała u siebie z Energą MKS Kalisz. Zawodniczkom Pałacu brakuje do zespołu Jacka Pasińskiego trzech punktów, jednak bydgoską drużynę czekają jeszcze dwa zaległe mecze.

 

Faworytem meczu 19. kolejki LSK bez wątpienia będą przyjezdne, mimo że w pierwszej rundzie to radomianki zwyciężyły. Przegrywając na wyjeździe 0:2, zdołały odwrócić losy spotkania i zakończyć 3:2.

 

Po zaciętej rywalizacji z przyjezdnymi i nie do końca udanym sezonem w LSK siatkarki wiedzą, że zwycięstwo w najbliższym meczu nie przyjdzie łatwo.

 

– Pałac nie jest łatwym rywalem, a nasza forma faluje. Mam nadzieję, że znajdziemy swój rytm, oczyścimy głowy i staniemy do walki z Bydgoszczą jak równy z równym - powiedziała Agata Witkowska, libero gospodyń.

 

Siatkarki z Radomia już nie raz w tym sezonie pokazały, że mogą walczyć z lepszymi od siebie. Zapowiada się emocjonujące spotkanie.

 

Transmisja z meczu E.Leclerc Radomka Radom - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz od godziny 17:30 w Polsacie Sport.

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie