ATP w Rio de Janeiro: Cuevas/Verdasco - Kubot/Melo. Relacja i wynik na żywo

Tenis

Późnym wtorkowym wieczorem czasu polskiego w Rio de Janeiro duet Łukasz Kubot - Marcelo Melo zainaugurują zmagania w turnieju ATP. Ich rywalami będą - Pablo Cuevas oraz Fernando Verdasco. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Polsko-brazylijski duet jest rozstawiony z numerem drugim, ustępując jedynie parze Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah. Ci jednak przegrali już w pierwszej rundzie z Orlando Luizem i Rafaelem Matosem 1:2 (1:6,6:4,8:10), odpadając z dalszej fazy rywalizacji.

 

Dla Melo turniej w Rio ma wyjątkowy smak, ponieważ wystąpi przed własną publicznością. Reprezentant Canarinhos wspólnie z Polakiem ostatni raz zagrał kilka tygodni temu w zmaganiach Australian Open, przegrywając w 1/16 finału z Santiago Gonzalezem i Kenem Skupskim 0:2 (5:7,6:7). Na tym samym etapie odpadli także Cuevas z Verdasco, którzy musieli uznać wyższość parze Rajeev Ram - Joe Salisbury 0:2 (3:6,2:6).

 

Oba duety nie miały jeszcze okazji do rywalizacji ze sobą. Triumfator zagra w ćwierćfinale ze zwycięzcą pary Roman Jebavy/Igor Zelenay - Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop.

 

TERMINARZ ATP W RIO DE JANEIRO

 

Relacja i wynik na żywo meczu Cuevas/Verdasco - Kubot/Melo od godz. 23:30 na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze