Kuriozalne sceny. Trener wyrzucony za uderzenie swojego zawodnika (WIDEO)

Piłka nożna
Kuriozalne sceny. Trener wyrzucony za uderzenie swojego zawodnika (WIDEO)
fot. Twitter/Sportitalia

Do kuriozalnych scen doszło w niedawnym meczu Serie D (czwarty poziom rozgrywkowy we Włoszech) pomiędzy zespołami Grosseto oraz Monterosi. Piłkarz gospodarzy, Riccardo Cretella dał upust swojemu niezadowoleniu po decyzji trenera, który postanowił zastąpić go rezerwowym. Szkoleniowcowi nie spodobało się zachowanie podopiecznego, toteż postanowił wymierzyć mu karę cielesną...

Do zamieszania na ławce rezerwowych Grossetto doszło w 74. minucie. Cretella opuścił plac gry, ale wyraźnie było widać, że nie jest zadowolony z decyzji swojego trenera - Lamberto Marginiego. Ten, widząc jego reakcję, podszedł do niego, chcąc uderzyć go. Całość zauważył arbiter spotkania, który wręczył szkoleniowcowi czerwoną kartkę.

 

- Cretella nie chciał zejść z boiska, chcąc grać do końca meczu. Widziałem jednak, że jest bardzo zmęczony, a tygodniu nie trenował zbyt dużo. Postanowiłem więc dokonać zmiany. Był wściekły, rozmawialiśmy, co przykuło uwagę sędziego. Czy nie mogę rozmawiać ze swoim zawodnikiem? Nigdy w życiu nie widziałem czerwonej kartki za coś takiego. Nie ma co wyjaśniać. Wszyscy byliśmy trochę zdenerwowani, ale z Riccardo nie ma żadnych problemów - powiedział po spotkaniu Margini.

 

Mimo całego pandemonium, ekipa Grosseto zwyciężyła Monterosi 1:0.

 

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze