Zagumny powraca wraz z innymi reprezentantami Polski

Siatkówka
Zagumny powraca wraz z innymi reprezentantami Polski
fot. CyfraSport

Już dwudziesta piąta edycja Mistrzostw Polski Oldboyów w Piłce Siatkowej im. Wojciecha Zielińskiego zostanie rozegrana w Kędzierzynie-Koźlu, w dniach 29-31 maja 2020 roku.

Turniej odbędzie się w Hali Azoty, w której na co dzień występują aktualni mistrzowie Polski – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Rywalizacja potrwa trzy dni, od piątku 29 maja, w niedzielę 31 poznamy mistrzów Polski w siedmiu kategoriach.

 

– Bardzo się cieszę, że znowu spotkamy się pod siatką ale i będziemy mieli czas po prostu się spotkać i spędzić razem weekend. To dla byłych zawodowych graczy często jedyna okazja w roku, by wrócić wspomnieniami do dawnych czasów i kumpli z boiska. Dlatego tak bardzo cenię sobie, że Mistrzostwa Polski Oldboyów są rozgrywane już od 25 edycji. To dla naszego środowiska prawdziwe święto – mówi Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki, w zeszłym roku uczestnik turnieju. – Bardzo dziękuję władzom samorządowym Kędzierzyna-Koźla, że kolejny rok współpracują z nami przy organizacji tego wspaniałego turnieju. Za każdym razem tworzymy razem niezapomniane zawody i atmosferę wokół nich – dodaje.

 

Mistrzostwa Polski Oldboyów w zeszłym roku zgromadziły 546 graczy z 52 drużyn, rozegrano w sumie 88 meczów. W tym roku zawody zostaną rozegrane w siedmiu kategoriach wiekowych.

psl, Plusliga.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze