ATP w Rio de Janeiro: Jebavy/Zelenay - Kubot/Melo. Relacja i wynik na żywo

Po zwycięstwie w 1/8 finału ATP w Rio de Janeiro nad Attilą Balazsem oraz Fernando Rombolim, para Łukasz Kubot - Marcelo Melo zagra w ćwierćfinale z duetem Roman Jebavy/Igor Zelenay. Czy polsko-brazylijskiemu tandemowi uda się awansować do najlepszej czwórki zmagań? Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Kubot i Melo rozpoczęli turniej w Rio od zwycięstwa nad Balazsem i Rombolim 2:0 (6:3,7:5). Spotkanie trwało godzinę oraz dwadzieścia pięć minut, z czego sam drugi set zajął zawodnikom niespełna godzinę gry. Dwie minuty dłużej grali czwartkowi rywale polsko-brazylijskiego duetu, a więc Jebay oraz Zelenay, mimo że ich starcie z Marcelo Demolinerem oraz Matwe Middelkoopem zakończyło się po trzysetowym boju. Doświadczony czesko-słowacki duet wygrał 2:1 (5:7,6:3,10:8).

Oba duety nie miały jeszcze okazji zagrać przeciwko sobie, toteż bezpośrednia konfrontacja zapowiada się niezwykle interesująco. Triumfator meczu zagra w półfinale ze zwycięzcą spotkania Salvatore Caruso/Federico Gaio - Mate Pavic/Bruno Soares.

WYNIKI I TERMINARZ ATP W RIO DE JANEIRO

Relacja i wynik na żywo meczu Jebavy/Zelenay - Kubot/Melo od godz. 22:00 na Polsatsport.pl.