Raków przedłużył umowę z czeskim pomocnikiem

Piłka nożna
Raków przedłużył umowę z czeskim pomocnikiem
fot. PAP

Pomocnik Daniel Bartl podpisał nowy kontrakt z Rakowem Częstochowa. Umowa Czecha będzie obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku i zawiera opcję przedłużenia o rok.

Daniel Bartl podpisał nowy kontrakt z Rakowem Częstochowa - poinformował klub. Jego umowa będzie obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku i zawiera opcję przedłużenia o kolejny rok. "Klub skorzystał z opcji przedłużenia umowy zawartej w kontrakcie zawodnika" - czytamy. 

 

 

- Bardzo się cieszę, że przedłużyłem umowę na kolejne dwa lata. Dobrze się czuję w Rakowie. Kibice są wspaniali, moja rodzina jest tu szczęśliwa, a to jest najważniejsze. Życzę sobie dużo zdrowia, by pomóc drużynie. Chcę, byśmy wspólnie odnosili sukcesy - powiedział Bartl.

 

- Cieszymy się, że zostaje z nami na dłużej i wierzymy, że swoją grą da nam wszystkim dużo radości - dodał prezes Rakowa Wojciech Cygan. 

 

Bartl jest zawodnikiem częstochowskiego klubu od lata 2018 roku. W PKO BP Ekstraklasie rozegrał do tej pory piętnaście spotkań. Wcześniej był pomocnikiem Slovana Liberec, Mlady Boleslav, Viktorii Zizkov czy Banika Ostrawa. 

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze