Allegri wraca do pracy! "Mam już dość wakacji"

Piłka nożna
Allegri wraca do pracy! "Mam już dość wakacji"
fot. PAP

Będący obecnie bez pracy Massimiliano Allegri w rozmowie z "La Gazzetta dello Sport" zdradził, że kończy z wakacjami i zamierza jeszcze w tym roku wrócić do pracy w roli szkoleniowca. - Mam już dość odpoczynku - zdradził.

Allegri w latach 2014-2019 był opiekunem Juventusu, z którym wywalczył pięć mistrzostw Włoch, cztery Puchary Włoch, dwa Superpuchary Włoch oraz dwukrotnie docierał do finału Ligi Mistrzów. Jego następcą został Maurizio Sarri, podczas gdy sam zainteresowany postanowił zafundować sobie wakacje. W wywiadzie opublikowanym w "La Gazzetta dello Sport" zdradził jednak, że nie może już doczekać się powrotu na ławkę trenerską.

 

Co ciekawe, Allegri był niedawno widziany w Paryżu, co od razu sprowokowało media do dyskusji na temat jego ewentualnego angażu do Paris Saint Germain. Ten jednak zjawił w ramach promocji swojej książki. - Mój pobyt tutaj jest banalnie prosty i nie ma to nic wspólnego z PSG. Nie jestem tutaj, aby rozmawiać o mojej przyszłości, ponieważ nie znam jej. Wiem jednak, że we wrześniu koniecznie chcę wrócić do trenowania. W przeciwnym razie zbyt mocno przyzwyczaję się do przebywania na wakacjach - powiedział.

 

Do tej pory Allegri był łączony z wieloma klubami, nawet z... powrotem do Juve lub Milanu, gdzie pracował w latach 2010-2014 i zdobył mistrzostwo Włoch.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze